WALENTYNKI W BURSIE

Dnia 14.02.2024r. w Bursie Międzyszkolnej w  Mrągowie obchodziliśmy Walentynki – wyjątkowy dzień wyrażania  miłości, sympatii i przyjaźni.
Obchody walentynek wpisały się już na stałe w nasz harmonogram imprez i uroczystości. Co roku staramy się, aby ten dzień był wyjątkowy. Z tej okazji Samorząd Bursy oraz chętni wychowankowie pod opieką p. Katarzyny Wołkowicz zorganizowali  pocztę walentynkową, fotoramkę walentynkową oraz sodki poczęstunek.  
Wychowankowie, którzy chcieli przekazać życzenia swoim sympatiom, kilka dni wcześniej wrzucali własnoręcznie wykonane serduszka i kartki walentynkowe do specjalnie przygotowanej skrzynki. Następnie Walentynkowi Listonosze rozdawali pocztę.
Niepowtarzalna atmosfera  walentynek pozostanie z pewnością na długo w pamięci wszystkich wychowanków.

Inne posty:

POWITANIE WIOSNY W BURSIE

Kalendarzowa wiosna rozpoczyna się 21 marca, w Bursie Międzyszkolnej w Mrągowie  „powitanie wiosny” odbyło się 25.03.2024r. w bursowskim parku.  Z tej okazji Samorząd Bursy zorganizował

DZIĘKUJEMY :)

Samorząd Wychowanków Bursy i Młodzieżowe Koło Wolontariuszy wraz z opiekunami w okresie przedświątecznym, tj. w dniach 21-25.03.2024r.,  już po raz drugi w bieżącym roku szkolnym,

Wszystkie prawa zastrzeżone bursa-mragowo.pl