Ozdoby wielkanocne

Zajęcia plastyczne są jednym z czynników rozwijających wrażliwość na piękno, wyobraźnię i estetykę. Mają na celu rozwijanie talentów, budowanie zainteresowań sztuką. Ponadto integrują wszechstronnie zdolności ekspresyjne i sprawność manualną, przyczyniają się także do rozwijania inwencji, wrażliwości wizualnej i myślenia.

W okresie przedświątecznym, wolontariuszki z naszej placówki, wzięły udział w warsztatach poświęconych dekorowaniu jajek styropianowych. Wykorzystano technikę decoupage oraz technikę dekorowania różnokolorowymi pomponikami.

Własnoręcznie wykonane przez wolontariuszki ozdoby wielkanocne zostały wykorzystane w celach charytatywnych – jako podarunki dla osób, które włączyły się w zbiórkę środków na zakup karmy dla zwierząt zamieszkujących teren bursy. 

Inne posty:

DZIEŃ MATKI

  Aby ten dzień był jeszcze piękniejszy wychowankowie własnoręcznie przygotowali drobne upominki. Breloki, magnesy, kartki już w niedzielę trafią w ręce MAM Zajęcia prowadzone były

Sianie kwiatów jadalnych i  sadzenie bomb kwietnych, wycieczka do Parku Sikorskiego w Mrągowie jak również zwiedzanie wodnego placu zabaw z zabawkami wodnymi i ścieżką edukacyjną

Wszystkie prawa zastrzeżone bursa-mragowo.pl