Ozdoby wielkanocne

Zajęcia plastyczne są jednym z czynników rozwijających wrażliwość na piękno, wyobraźnię i estetykę. Mają na celu rozwijanie talentów, budowanie zainteresowań sztuką. Ponadto integrują wszechstronnie zdolności ekspresyjne i sprawność manualną, przyczyniają się także do rozwijania inwencji, wrażliwości wizualnej i myślenia.

W okresie przedświątecznym, wolontariuszki z naszej placówki, wzięły udział w warsztatach poświęconych dekorowaniu jajek styropianowych. Wykorzystano technikę decoupage oraz technikę dekorowania różnokolorowymi pomponikami.

Własnoręcznie wykonane przez wolontariuszki ozdoby wielkanocne zostały wykorzystane w celach charytatywnych – jako podarunki dla osób, które włączyły się w zbiórkę środków na zakup karmy dla zwierząt zamieszkujących teren bursy. 

Inne posty:

Święto Dyni

W niektórych krajach tradycją jest Halloween, a w naszej placówce obchodziliśmy „Święto Dyni”. Święto Dyni to coraz popularniejsze święto w wielu krajach na całym świecie.

UWAGA!! POMOC DLA ŻOŁNIERZY NA UKRAINIE!!

Ukraińscy żołnierze codziennie podejmują trud obrony swojego kraju przed rosyjskim okupantem, mierzą się z wielkimi stratami, zniszczeniami i ofiarami, walką o przetrwanie. W obliczu nadchodzącej

Wszystkie prawa zastrzeżone bursa-mragowo.pl