Ozdoby wielkanocne

Zajęcia plastyczne są jednym z czynników rozwijających wrażliwość na piękno, wyobraźnię i estetykę. Mają na celu rozwijanie talentów, budowanie zainteresowań sztuką. Ponadto integrują wszechstronnie zdolności ekspresyjne i sprawność manualną, przyczyniają się także do rozwijania inwencji, wrażliwości wizualnej i myślenia.

W okresie przedświątecznym, wolontariuszki z naszej placówki, wzięły udział w warsztatach poświęconych dekorowaniu jajek styropianowych. Wykorzystano technikę decoupage oraz technikę dekorowania różnokolorowymi pomponikami.

Własnoręcznie wykonane przez wolontariuszki ozdoby wielkanocne zostały wykorzystane w celach charytatywnych – jako podarunki dla osób, które włączyły się w zbiórkę środków na zakup karmy dla zwierząt zamieszkujących teren bursy. 

Inne posty:

Rekrutacja na nowy rok szkolny 2023/2024

Niniejszym obwieszczamy, że rekrutacja na rok szkolny 2023/2024 właśnie się rozpoczęła. Jeśli chcesz zamieszkać w placówce musisz pobrać z naszej strony internetowej i wypełnić następujące

Zbiórka na karmę dla bursowskich kociaków

Dziękujemy wszystkim wychowankom, pracownikom bursy oraz pozostałych instytucji znajdujących się na jej terenie za włączenie się w zbiórkę środków pieniężnych na zakup karmy dla kotków

Wszystkie prawa zastrzeżone bursa-mragowo.pl