Dziękujemy za udział w akcji „Pomoc dla żołnierzy na Ukrainie”

Dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w zorganizowaną na terenie Bursy Międzyszkolnej akcję „POMOC DLA ŻOŁNIERZY NA UKRAINIE”
Po raz kolejny nie zawiedliście! Udało nam się zebrać sporą ilość żywności typu instant (typu zupki chińskie, gorące kubki, batony energetyczne, paszteciki) jak również parafinę, świece i wszelkiego rodzaju resztki świec (które da się przetopić), ponadto chusteczki mokre, dezynfekujące, papier nawilżany. Zebrane produkty i rzeczy przekazaliśmy wolontariuszowi, który bezpośrednio dostarczy je na teren Ukrainy, gdzie toczą się walki.
Szczególnie dziękujemy: wychowankom Bursy Międzyszkolnej, kadrze pedagogicznej i pracownikom niepedagogicznym z naszej placówki, osobom spoza bursy jak i z instytucji działających na jej terenie, zaprzyjaźnionej p. Wioli i jej uczniom z Liceum Ogólnokształcącego.

Inne posty:

POWITANIE WIOSNY W BURSIE

Kalendarzowa wiosna rozpoczyna się 21 marca, w Bursie Międzyszkolnej w Mrągowie  „powitanie wiosny” odbyło się 25.03.2024r. w bursowskim parku.  Z tej okazji Samorząd Bursy zorganizował

DZIĘKUJEMY :)

Samorząd Wychowanków Bursy i Młodzieżowe Koło Wolontariuszy wraz z opiekunami w okresie przedświątecznym, tj. w dniach 21-25.03.2024r.,  już po raz drugi w bieżącym roku szkolnym,

Wszystkie prawa zastrzeżone bursa-mragowo.pl