Dziękujemy za udział w akcji „Pomoc dla żołnierzy na Ukrainie”

Dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w zorganizowaną na terenie Bursy Międzyszkolnej akcję „POMOC DLA ŻOŁNIERZY NA UKRAINIE”
Po raz kolejny nie zawiedliście! Udało nam się zebrać sporą ilość żywności typu instant (typu zupki chińskie, gorące kubki, batony energetyczne, paszteciki) jak również parafinę, świece i wszelkiego rodzaju resztki świec (które da się przetopić), ponadto chusteczki mokre, dezynfekujące, papier nawilżany. Zebrane produkty i rzeczy przekazaliśmy wolontariuszowi, który bezpośrednio dostarczy je na teren Ukrainy, gdzie toczą się walki.
Szczególnie dziękujemy: wychowankom Bursy Międzyszkolnej, kadrze pedagogicznej i pracownikom niepedagogicznym z naszej placówki, osobom spoza bursy jak i z instytucji działających na jej terenie, zaprzyjaźnionej p. Wioli i jej uczniom z Liceum Ogólnokształcącego.

Inne posty:

Święto Dyni

W niektórych krajach tradycją jest Halloween, a w naszej placówce obchodziliśmy „Święto Dyni”. Święto Dyni to coraz popularniejsze święto w wielu krajach na całym świecie.

UWAGA!! POMOC DLA ŻOŁNIERZY NA UKRAINIE!!

Ukraińscy żołnierze codziennie podejmują trud obrony swojego kraju przed rosyjskim okupantem, mierzą się z wielkimi stratami, zniszczeniami i ofiarami, walką o przetrwanie. W obliczu nadchodzącej

Wszystkie prawa zastrzeżone bursa-mragowo.pl