Ho Ho Ho…
Święta coraz bliżej i my w bursie poczuliśmy magię świąt. Po raz kolejny dekorowaliśmy pierniczki. Ciasteczka zostały przeznaczone na cele charytatywne. Kto jadł ten wie, jakie były pyszne ![]()

Dzień Dziecka w Bursie
W Bursie obchodziliśmy dziś Międzynarodowy Dzień Dziecka …. Z tej okazji, wszystkim dzieciom, tym małym i tym dużym, niezależnie od wieku, życzymy: Abyście nigdy nie

