ANDRZEJKI W BURSIE !!!

Dnia 27.11.2023r. o godzinie 16.15 w dużej świetlicy odbyła się zabawa andrzejkowa – wróżby, dla wszystkich wychowanków Bursy.
Zabawa miała na celu wyrabianie właściwych postaw, poznawanie ciekawych wróżb andrzejkowych, integrację wychowanków, a także zagospodarowanie czasu wolnego młodzieży w atrakcyjny sposób.
Kilka dni przed rozpoczęciem imprezy, młodzież pod opieką p. Katarzyny Wołkowicz stworzyła scenariusz i przygotowała materiały oraz  rekwizyty do przeprowadzenia wróżb.
W przeddzień zaplanowanej imprezy młodzież z Samorządu przygotowała świetlicę do odchodów Andrzejek – wyniosła stoły, krzesła, przygotowała stanowiska.
Zgromadzonych wychowanków przywitali Członkowie   Samorządu Bursy i wszyscy udali się do stanowisk z wróżbami, aby dowiedzieć się co czeka ich w najbliższej przyszłości.
Na koniec  zabawy opiekun Samorządu podziękowała zgromadzonej młodzieży za aktywne uczestnictwo, po czym  wychowankowie udali się do swoich pokoi. 

Inne posty:

WALENTYNKI W BURSIE

Dnia 14.02.2024r. w Bursie Międzyszkolnej w  Mrągowie obchodziliśmy Walentynki – wyjątkowy dzień wyrażania  miłości, sympatii i przyjaźni. Obchody walentynek wpisały się już na stałe w nasz

Ogólnopolski Strażacki Konkurs Plastyczn

Ogólnopolski Strażacki Konkurs Plastyczny Dnia 14.02.2024 roku odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego na szczeblu Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Mrągowie. W

Mandale- zajęcia arteterapii

W dniu 10.01.2024r. wychowawczyni grupy I zorganizowała zajęcia opiekuńczo-wychowawcze, których tematem było tworzenie mandali. Wychowankowie najpierw zapoznali się z pojęciem oraz technikami wykonywania tego typu

Wszystkie prawa zastrzeżone bursa-mragowo.pl