ANDRZEJKI W BURSIE !!!

Dnia 27.11.2023r. o godzinie 16.15 w dużej świetlicy odbyła się zabawa andrzejkowa – wróżby, dla wszystkich wychowanków Bursy.
Zabawa miała na celu wyrabianie właściwych postaw, poznawanie ciekawych wróżb andrzejkowych, integrację wychowanków, a także zagospodarowanie czasu wolnego młodzieży w atrakcyjny sposób.
Kilka dni przed rozpoczęciem imprezy, młodzież pod opieką p. Katarzyny Wołkowicz stworzyła scenariusz i przygotowała materiały oraz  rekwizyty do przeprowadzenia wróżb.
W przeddzień zaplanowanej imprezy młodzież z Samorządu przygotowała świetlicę do odchodów Andrzejek – wyniosła stoły, krzesła, przygotowała stanowiska.
Zgromadzonych wychowanków przywitali Członkowie   Samorządu Bursy i wszyscy udali się do stanowisk z wróżbami, aby dowiedzieć się co czeka ich w najbliższej przyszłości.
Na koniec  zabawy opiekun Samorządu podziękowała zgromadzonej młodzieży za aktywne uczestnictwo, po czym  wychowankowie udali się do swoich pokoi. 

Inne posty:

UWAGA!! UWAGA!!

  W niedzielę, tj. w dniu 16.06.2024r. (niedziela), Bursa będzie czynna od godz. 18.00, natomiast w dniu zakończenia roku szkolnego – 21.06.2024r. ( piątek) –

REKRUTACJA

Niniejszym obwieszczamy, że rekrutacja na rok szkolny 2024/2025 właśnie się rozpoczęła. Jeśli chcesz zamieszkać w placówce musisz pobrać z naszej strony internetowej i wypełnić następujące

DZIEŃ MATKI

  Aby ten dzień był jeszcze piękniejszy wychowankowie własnoręcznie przygotowali drobne upominki. Breloki, magnesy, kartki już w niedzielę trafią w ręce MAM Zajęcia prowadzone były

Wszystkie prawa zastrzeżone bursa-mragowo.pl